Феєричний дебют: лідера збірної України визнано найкращим гравцем матчу Чемпіонату Португалії (відео)

twitter.com/slbenfica_en

Нападник заробив для суперника вилучення, зробив гольовий пас і забив.

Форвард збірної України Роман Яремчук відзначився шикарним дебютом у Чемпіонаті Португалії.

25-річний нападник вийшов у стартовому складі "Бенфіки" на гру 2-го туру з "Арокою" і вже на 8-й хвилині заробив для суперника вилучення. На 38-й хвилині Роман створив перший гол, викотивши м'яч на порожні ворота Джанлуці Вальдшмідту.

На 43-й хвилині українець забив вже сам. Форвард метрів із семи замкнув передачу з правого флангу від Піцці.

Зустріч так і завершилася з рахунком 2:0. Романа було замінено на 57-й хвилині і за підсумками поєдинку було визнано найкращим його гравцем.

• Яремчук перейшов у стан "орлів" з бельгійського "Генка" за 17 мільйонів євро.
  • Для Романа це був другий матч за "Бенфіку". Раніше він допоміг команді обіграти московський "Спартак" у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів. Після тієї гри англомовний Twitter клубу було перейменовано в "Бенфікачук".