Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФФУ опублікувала лист УЄФА з проханням обґрунтувати видану "Динамо" ліцензію на участь у Єврокубках

У Федерації футболу повідомили, що УЄФА має питання до біло-синіх.

Федерація Футболу України (ФФУ) опублікувала на офіційному сайті лист від УЄФА щодо прохання обґрунтувати видану київському "Динамо" ліцензію для участі у Єврокубках.

У другій половині вересня ФФУ отримала листа від Органу фінансового контролю клубів (ОФКК) УЄФА.

"19 вересня 2017 року Федерація футболу України отримала офіційного листа від Органу фінансового контролю клубів (далі ОФКК) УЄФА. У документі йшлося про те, що Слідча палата ОФКК провела 31 серпня ц.р. засідання, на якому було вивчено фінансову документацію, надану клубом "Динамо" Київ.

Ця перевірка виявила заборгованість відносно фінансових зобов’язань клубу, терміни погашення яких були порушені станом на 31 березня – крайній термін виплати таких боргів, що є однією з головних умов отримання ліцензії", - йдеться у листі генеральний секретар ФФУ Юрія Запісоцького до столичного клубу.

Динмо vs ФФУ_6
ФФУ

Динмо vs ФФУ_5
ФФУ

Відповідно до повідомлення ОФКК, більш детальний аналіз, який провели члени Палати, засвідчив, що термін погашення цих заборгованостей сплив більш ніж 180 днів тому (станом на 30 червня 2017 року), що викликало стурбованість ОФКК стосовно обґрунтованості видачі ФФУ ліцензії УЄФА "Динамо" для участі у Єврокубках у поточному сезоні.

За підсумками цього аналізу Слідча палата ОФКК висловила занепокоєння і попросила ФФУ надати додаткові матеріали фінансової звітності клубу.

Динмо vs ФФУ_3
ФФУ

Динмо vs ФФУ_2
ФФУ

Динмо vs ФФУ_4
ФФУ

Динмо vs ФФУ_1
ФФУ

Запісоцький додав, що у листі немає жодної згадки про відкриття Слідчою палатою ОФКК провадження щодо "Динамо".

"Очевидним є перекручування цієї теми та недостовірне трактування ситуації, що склалася навколо питання ліцензування столичного клубу, який досі не надав документи, що підтверджують погашення окремих фінансових зобов’язань, що є порушенням Регламенту УЄФА", - зазначив Запісоцький.

Раніше  заступник директора центру ліцензування ФФУ Сергій Задиран заявив про можливість виключення "Динамо" з Єврокубків.

Клуб звернувся до УЄФА, де відповіли, що розслідування проти киян щодо ліцензії, отриманої для участі в змаганнях УЄФА 2017/18, не відкривали.

А також зазначалося, що "Динамо" своєчасно виплатило всі свої платіжні зобов'язання.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції