Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФФУ покарає футболістів із команди з Закарпаття, яка виграла чемпіонат світу серед невизнаних країн

Федерація перевірить гравців, чи занесені вони в базу даних організації.

Дисциплінарні органи Федерації футболу України (ФФУ) розглянуть дії футболістів, які взяли участь у чемпіонаті світу серед невизнаних країн у складі команди "Kárpátalja" , яка перекладається "Закарпаття".

"За підсумками такого розгляду проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема - дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професіональних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ.

Також закликаємо правоохоронні органи України звернути увагу на факт участі зазначених гравців у змаганнях, організованих ConIFA, та перевірити їхні дії на предмет пропаганди сепаратизму та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України", - йдеться у заяві ФФУ.

Зазначимо, що "Kárpátalja" – це клуб, за який грають етнічні угорці, що проживають наразі в Україні. На емблемі зображені прапори України та Угорщини і територія Закарпатської області України.

Нагадаємо, "Kárpátalja" перемогла на так званому "Кубку світу" серед невизнаних країн. На "турнір" також пробивалися команди "ДНР" та "ЛНР", але вони не подолали кваліфікацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції