ФІФА створить грошовий фонд для підтримки світового футболу через коронавірусну кризу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ФІФА створить грошовий фонд для підтримки світового футболу через коронавірусну кризу

Associated Press

Очікується, що організація виділить на фонд кілька сотень мільйонів доларів.

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) планує створити стабілізаційний фонд для підтримки світової футбольної індустрії під час кризи, зумовленої пандемією коронавірусної інфекції.

Як повідомляє New York Times, ідея створення фонду виникла після того, як багато команд уже зіткнулися з фінансовими труднощами. 

Згідно з останнім річним звітом, грошові резерви ФІФА становлять 2,74 мільярдів доларів. Із цих коштів організація планує виділити на новий фонд кілька сотень мільйонів доларів. Створення фонду має затвердити рада ФІФА.

Передбачається, що фонд надаватиме клубам короткострокові кредити і надзвичайні гранти. 

Наразі футбольні турніри взяли паузу через пандемію. Через кризу футбольні клуби урізають зарплати своїм гравцям та переглядають їхні контракти. В АПЛ зарплати гравцям вже урізав "Ньюкасл Юнайтед", тоді як "Тоттенхем Хотспур" скоротив виплати співробітникам, але не футболістам. 

На скорочення виплати ідуть і самі футболісти. Наприклад, раніше гравці "Ювентуса" відмовилися від зарплат протягом 4 місяців, футболісти "Барселони" пішли на скорочення виплат на 70%.

Нагадаємо, 1-го квітня УЄФА проведе відеонараду з 55 асоціаціями щодо нового розкладу європейських футбольних чемпіонатів. Однак уже стало відомо, що УЄФА визнав нереальним завершити футбольний сезон-2019/20 до 30 червня.

Наступна публікація