Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фігуристки українського походження виграли дві медалі на турнірі в США

Сестри Борсук "виблискують" у синхронному катанні.

Фігуристки українського походження Єва та Устина Борсук здобули медалі на чемпіонаті Східної частини США зі синхронного катання.

17-річна Єва зі своєю командою виборола золоту медаль в юніорській категорії, 12-річна Устина у складі молодшої команди взяла бронзову медаль. Змагання, в яких взяли участь 146 команд,  відбулися у США 30 січня - 2 лютого. 

Сестри виросли у Києві, але переїхали до Штатів із батьками у 2006 році. Тепер вони мешкають у Нью-Йорку і виступають у складі команди "Імідж", яка представляє Клуб фігурного катання міста Йонкерз.

"Ми не втрачаємо зв'язку з Україною і дуже пишаємося, що представляємо українську школу фігурного катання", – зізналася Устина. 

сестри борсук
silive.com

Синхронне катання – це дисципліна, яка поєднує в собі як філігранну техніку володіння ребром ковзана - традиційно притаманне танцям на льоду, так і елементи парного фігурного катання: підтримки, стрибки і тодеси. Більшість елементів спорстмени виконують не просто на одній нозі, а на одному ребрі одного ковзана. У команді від 14 до 20 фігуристів.

Дівчата візьмуть участь у національному чемпіонаті США, який відбудеться у місті Плимут 28 лютого -2 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції