Фінальний етап Діамантової ліги: Магучіх відзначилася найкращим стрибком у сезоні, але стала лише другою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фінальний етап Діамантової ліги: Магучіх відзначилася найкращим стрибком у сезоні, але стала лише другою

twitter.com/EuroAthletics

19-річна дніпрянка знову програла принциповій суперниці із РФ.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх посіла друге місце на заключному етапі Діамантової ліги в Цюріху (Швейцарія).

19-річна спортсменка із Дніпра підкорила планку 2.03 метра, повторивши свій найкращий результат у сезоні. Висоту Ярослава взяла з першої спроби, проте вище стрибнути вона не змогла.

Перемогу ж здобула росіянка Марія Ласіцкене. Представниця РФ показала найкращий результат сезону у світі - 2.05 метра. Третьою стала Нікола Макдермотт з Австралії (2.01 метра).

На четвертій позиції з результатом 1.96 метра опинилася ще одна українка - Ірина Геращенко.

Нагадаємо:

  • Бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 у Токіо Ярослава Магучіх потрапила під шквал критики через фото з Ласіцкене, які були зроблені після завершення змагань у секторі для стрибків у висоту у столиці Японії.
  • Ці кадри викликали великі дискусії в Україні, а Магучіх потрапила під критику за фото з росіянкою, яка у 2018 році була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах глави держави.
  • Магучіх також є молодшим лейтенантом Збройних сил України. Водночас Ласіцкене - капітан Збройних сил РФ.
  • Раніше на захист Ярослави став каратист Станіслав Горуна, заявивши, що "спорт - поза політикою".
  • Борець греко-римського стилю та народний депутат Жан Беленюк, який приніс Україні єдину золоту медаль на Олімпійських іграх-2020, заступився за Магучіх і закликав не цькувати "19-річну дитину".
Наступна публікація