Фініш сезону УПЛ: "Дніпро-1" драматично втратив перемогу, "Олімпік" вирвав очко у Львові (відео)

УПЛ

Чемпіонат України-2020/21 офіційно завершено.

9 травня відбулися матчі заключного 26-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). "Дніпро-1" вдома розписав нічию з "Рухом" (1:1), а "Львів" поділив очки з "Олімпіком" (1:1).

Дніпряни вийшли вперед на 60-й хвилині завдяки голу Маріо Чуже.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Дніпро-1 - Рух - 1:0. Відео голу Маріо Чуже (60`)

Однак цю перевагу команда Ігоря Йовічевича не втримала. У компенсований час Данило Кондраков врятував львівський клуб від поразки.

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Дніпро-1 - Рух - 1:1. Відео голу Данііла Кондракова (96`)

УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Дніпро-1 - Рух - 1:1. Огляд матчу

Що стосується іншого поєдинку, то "Львів" повів у рахунку на 28-й хвилині, відзначився бразильський нападник Ренан, проте за 4 хвилини до кінця основного часу Владислав Хамелюк відновив статус-кво та звів зустріч до нічийного результату.

• "Дніпро-1" (30 очок) фінішував на 7-й позиції, "Рух" (28 балів) став 10-м.
  • "Львів" (29 пунктів) завершив чемпіонат на 8-й сходинці, а "Олімпік" з 22 балами залишився на передостанньому місці, яке дозволило зберегти місце в УПЛ.
  • До Першої ліги ще за підсумками минулого туру вилетів "Минай" (18 очок).