"Фламенго" завдяки божевільному камбеку виграв Кубок Лібертадорес, матч порівнюють з легендарним фіналом Ліги чемпіонів

Бразильський клуб повторив подвиг "Манчестер Юнайтед".

У фінальному матчі Копа Лібертадорес бразильський "Фламенго" здолав аргентинський "Рівер Плейт" (2:1) і став переможцем турніру.

Аргентинці відкрили рахунок на 14-й хвилині. До кінця поєдинку "Фламенго" намагався відігратися, але не мав великої кількості гольових моментів.

Коли вже здавалося, що "Рівер Плейт" не відпустить свого, бразильці створили справжнє диво. Габріель Барбоса (Габігол), якого "Фламенго" орендував у міланського "Інтера", оформив дубль. За хвилину до кінця основного часу 23-річний нападник зрівняв рахунок, а в компенсований час приніс своїй команді трофей.

Фламенго, Кубок Лібертадорес

Кінцівка матчу супроводжувалася емоціями і червоними картками для гравців обох команд - на п’ятій компенсованій хвилині арбітр вилучив з поля головного героя зустрічі Габігола та Есекіеля Паласіоса у складі "Рівер Плейта".

Для "Фламенго" це перша перемога у Копа Лібертадорес від 1981 року.

У Мережі драматичну розв'язку фінального матчу порівнюють з фіналом Ліги чемпіонів-1998/99, коли "Манчестер Юнайтед" вирвав титул з рук "Баварії", двічі забивши у компенсований час.