Франція виграла чоловічу естафету на Чемпіонаті світу з біатлону, Україна - 12-та

На подіум піднялися також норвежці і німці.

Чоловіча збірна України з біатлону стала 12-ю в естафеті на Чемпіонату світу в італійському Антгольці.

За нашу команду бігли Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний.

Українці стріляли просто провально. Окрім 14 додаткових патронів, "синьо-жовті" зайшли на два штрафні кола - "відзначилися" Семенов та Ткаленко.

Фінішер української команди Підручний зумів відіграти на останньому етапі лише одну позицію, піднявши збірну з 13-го на 12-те місце.

Перемогу в естафеті здобула збірна Франції, срібні нагороди у Норвегії, а бронзові - у Німеччини.

12. Україна - 3.52,5 (2 + 14)

Раніше у жіночій естафеті українська збірна завоювала "бронзу". Це перша і єдина медаль "синьо-жовтих" в Антгольці.

• Чемпіонат світу триватиме до 23 лютого. Програму змагань у неділю закриють масстарти.