Француз Жаклен у фантастичній кінцівці виборов "золото" Чемпіонату світу з біатлону, Прима - 24-й

Біль у спині завадив Підручному претендувати на щось більше у персьюті.

У неділю, 16 лютого, на Чемпіонаті світу з біатлону в італійському Антгольці відбулася чоловіча гонка переслідування.

Україну представили чотири спортсмени: Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов і Антон Дудченко.

Найкраще серед наших біатлоністів виступив Артем Прима. Із трьома хибами він посів 24-місце.

Лідер української команди Дмитро Підручний пробіг п'ять штрафних кіл і був на фініші лише 30-м. Після гонки Дмитро пояснив такий результат хронічним болем у спині, який біатлоніст відчував упродовж всієї гонки.

Золоту нагороду у персьюті здобув француз Емільєн Жаклен, випередивши на останніх метрах дистанції норвежця Йоганнеса Бо.

"Бронза" у росіянина Олександра Логінова, якого нещодавно жорстко розкритикували через вживання допінгу.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

Гонка переслідування, чоловіки

Антгольц

1. Емільєн Жаклен (Франція) - 31.15,2 (0)

2. Йоганнес Бо (Норвегія) - 0,4 (2)

3. Олександр Логінов (Росія) - 23,9 (1)

...

24. Артем Прима (Україна) - 2.58,7 (3)

30. Дмитро Підручний (Україна) - 3.22,6 (5)

41. Сергій Семенов (Україна) - 3.55,4 (4)

60. Антон Дудченко (Україна) - 6.26,7 (4)

Наступна гонка в Антгольці відбудеться у вівторок, 18 лютого. У цей день жінки побіжать індивідуальну гонку.

З повним розкладом Чемпіонату світу ви можете ознайомитися ТУТ.