Футболіст "Атлетіко" зарядив бутсою в бік лайнсмена під час матчу Кубка Іспанії

Метальник бутс Арда Туран / Комсомольская Правда

За свій вчинок гравець отримав лише попередження.

Під час матчу-відповіді 1/4 фіналу Кубка Іспанії "Атлетіко" - "Барселона" пристрасті кипіли не на жарт.

На 48-й хвилині матчу турецький легіонер "матрацників" Арда Туран запустив свою бутсу в бік лайнсмена.

У боротьбі із захисником "синьо-гаранатових" Дані Алвесом Туран залишився без бутси. Він хотів призначення штрафного удару, а в знак протесту жбурнув бутсу.

Після матчу головний арбітр Хесус Хіль Мансано у своєму рапорті не написав про те, що дії футболіста були спрямовані проти його асистента.

"На 48-й хвилині Туран отримав жовту картку за те, що жбурнув бутсу за лінію поля в знак своєї незгоди", - написав рефері.

"Барселона" перемогла "Атлетіко" з рахунком 3:2 і вийшла у півфінал Кубка Короля.