Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Футболіст "Олімпіка" про дебютний виклик до збірної України: не знав, що говорити в перші 10 хвилин

Гравець не повірив у те, що Андрій Шевченко викликав його до табору національної команди.

Захисник донецького "Олімпіка" Артем Шабанов прокоментував виклик до національної збірної України.

Футболіст донеччан спочатку навіть не повірив у те, що сталося.

"Я дуже радий виклику в збірну. Кожен футболіст мріє потрапити в національну команду. Щасливий, що моя мрія збулася. Дізнався про виклик від нашого тренера, Олексія Зміївського. Він послав повідомлення мені зі сканом офіційного листа з ФФУ. Емоції переповнювали, не знав навіть, що говорити перші хвилин десять.

Першими привітали партнери по команді, мої друзі і батьки. З національної збірної поки не дзвонили, думаю, найближчим часом зі мною зв'яжуться. Звичайно, конкуренція в головній команді країни висока, але я готовий доводити свій рівень, готовий конкурувати за місце в складі. Постараюся зробити все, щоб закріпитися в збірній України і не просто отримувати виклик, але і грати.

Я мало з ким знайом з гравців національної збірної, але думаю, це не проблема. Чув, що колектив там хороший, проблем не буде. Пісня? Поки не думав про це. Заспіваю, якщо потрібно буде, але головне - закріпитися в команді", - цитує слова Шабанова Команда №1.

Нагадаємо, що окрім Шабанова, виклик до стану "синьо-жовтих" на товариський матч проти збірної Словаччини отримали ще два виконавці. Матч Україна – Словаччина відбудеться 10-го листопада на "Арені-Львів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції