Футболіст "Севільї" забив космічний гол у Лізі Європи

Утім, це не допомогло його команді продовжити боротьбу в турнірі.

Неймовірний м'яч вдалося забити форварду іспанської "Севільї" Муніру Ель-Хаддаді в повторному поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи проти празької "Славії".

На 54 хвилині 23-річний футболіст "нервіонців" приклався до ігрового знаряду з-за меж штрафного та вколотив його точно під поперечину.

Зазначимо, що цей гол у підсумку не допоміг іспанцям пробитися до чвертьфіналу турніру. Завершивши основний час із рахунком 2:2, "Севілья" програла "Славії" в екстра-таймі (1:2) та, як наслідок, припинила боротьбу на цих змаганнях. Перша дуель в Іспанії також завершилася результативною нічиєю (2:2).

Цього сезону на рахунку Ель-Хаддаді 12 матчів, 1 забитий м'яч та 2 результативні передачі.

Цікаво, що саме в цьому протистоянні фанати "Славії" зробили фантастичний перфоманс.