Футболісти клубу УПЛ п'яними влаштували безлади в поїзді Ужгород - Київ: у трусах чіплялися до дівчат - ЗМІ

Футболісти клубу УПЛ п'яними влаштували безлади в поїзді Ужгород - Київ: у трусах чіплялися до дівчат - ЗМІ

Фото: koloskovalivka.com

Історія, яка спливла через два тижні.

Гравці ковалівського "Колоса", перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, влаштували безлади в поїзді Ужгород - Київ під час повернення з матчу 20-го туру української Прем'єр-ліги проти "Миная".

Учасниками інциденту стали Володимир Лисенко, Вадим Мілько, В'ячеслав Чурко і ще один невпізнаний футболіст. Вони в нетверезому вигляді почали чіплятися до дівчат із сусіднього купе.

Як розповіла одна з потерпілих, один з футболістів навіть виламав двері в їхньому купе, через що довелося викликати начальника поїзда і охорону, повідомляє Obozrevatel.

"Той, який виламав двері, був у одних трусах. А його товариш, який потім довго ходив і розповідав, що щось забув, що хоче поговорити, вибачитися, якого охорона відтискувала, не давала до нас підходити - той одягнений був у футболку і труси", - розповіла одна з постраждалих.

Дівчина також повідомила, що після прибуття до Києва була викликана поліція. Однак співробітники правоохоронних органів навіть не затримали футболістів, хоча ті були "мрецьки п'яними".

  • Матч "Миная" і "Колоса" завершився з рахунком 0:0.
  • Після 22 турів "Колос" посідає в турнірній таблиці УПЛ 6-те місце. В активі команди з Ковалівки 34 очки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація