Футболісти "Шахтаря" потусили на презентації альбому Ольги Ракицької #МОЙГОРОД

Дата публікації
Перегляди
1122
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Співачка зворушила глядачів своїми емоційними піснями.

1 грудня у Києві відбулася презентація дебютного альбому гурту #МОЙГОРОД, в якому солісткою є Ольга Ракицька - дружина захисника "Шахтаря" Ярослава Ракицького.

Дебютний альбом гурту, названий на честь першого синглу "Здравствуй, мой город!". Платівка об'єднала в собі 11 неймовірно ніжних і ліричних композицій, лейтмотивом яких стала соціальна історія про стосунки людей, розділених часом або відстанню.

Розділити цей вечір із співачкою прийшли рідні та близькі - чоловік зі своєю мамою, мама Ольги, а також футболісти "Шахтаря" з сім'ями: Даріо Срна, Андрій Пятов, Олександр Кучер, Василь Кобін, Тарас Степаненко, В'ячеслав Шевчук, Олександр Гладкий.

Презентація стала величезним подарунком для свекрухи Ольги, котра напередодні відзначила свій день народження.

Завдяки відеоряду, який шанувальники побачили на трьох світлодіоідних і проекційних екранах, презентація перетворилася на цілий концептуальний перфоманс, де кожен номер - це короткий фільм-історія з глибоким і драматичним сюжетом, що оповідають про вічні людські цінності.

Концертну програму Ольга відкрила ефектною появою під перші акорди пісні "Оно того стоит". А глядачі побачили на екранах міні-розповідь про те, як стартував творчий шлях проекту # МОЙГОРОД.

В основу багатьох композицій лягла особиста історія Ольги Ракицької, яка була змушена покинути рідний Донецьк через трагічні події.

Особливе місце в концертній програмі посіла композиція "Здравстуй, мой город", яка через короткий час після прем'єри стала неофіційним гімном Донбасу.

Крім того, Ольга висловила і подяку своєму чоловіку - звісно, у формі пісні. Відеорядом пісні "Аэропорты" стали уривки їхнього сімейного життя.

Часто, через матчів і виступи, вони з чоловіком опиняються в різних містах і країнах. У такі дні відстань між ними здатний подолати лише телефонний дзвінок ... Піснею "Звони" артистка закликала всіх присутніх у залі частіше спілкуватися зі своїми рідними та близькими.

Ще одну прем'єрну пісню "Подруга" Ольга заспівала разом зі своєю близькою подругою, спустившись до неї в залу.

Кульмінацією презентації стала життєстверджуюча композиція "Обязательно вернемся". Під час фінальних акордів зал буквально був засипаний мільйоном пелюсток троянд, а на сцену піднялися діти і футболісти "Шахтаря".

Як пізніше зізналися глядачі, вони були вражені щирістю й емоційністю Ольги Ракицької та групи #МОЙГОРОД, а самі композиції з нового альбому зворушили їх до глибини душі.

Нагадаємо, раніше Ольга зняла емоційний кліп про сильну жінку.

Наступна публікація