Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Футболка Федерера, ракетка Надаля. Світоліна проведе благодійний вечір в Україні

Подія відбудеться 23-го листопада.

Шоста ракетка планети Еліна Світоліна нещодавно відкрила благодійний фонд на спрямування розвитку тенісу в Україні.

25-річна спортсменка з цієї нагоди провела пресконференцію, де розповіла про створення та реалізацію цього проєкту.

Зазначимо, що у вересні фонд відкрив дитячий тенісний табір, у якому взяли участь 20 найбільш перспективних. Для них були проведені майстер-класи та навчання. Згідно з ними, була відібрана перша четвірка юних тенісистів, які візьмуть участь у програмах фонду: Анастасія Чернякова, Єлизавета Котляр, Максим Калабишка та Олександр Височенко. Усім їм по 12 років.

Також, з нагоди відкриття благодійного фонду, 23-го листопада відбудеться гала-вечір. На ній будуть представлені подаровані футболка та ракетка від Роджера Федерера та Рафаеля Надаля відповідно. Перед цим, Світоліна разом зі своїм хлопцем Гаелем Монфісом проведе майстер-клас для тенісистів-початківців. Щодо відкриття фонду, то Еліна зазначила, що це її подяка Україні.

"Теніс дав мені дуже багато - і тепер моя черга допомагати, ділитися власним досвідом і знаннями, а також надати нові можливості для тих, хто тільки починає свій шлях.

Моя мета - відкрити двері великого спорту дітям в рідній Україні, а можливо, і запалити нові українські зірки на світовій спортивній арені. Мій фонд надасть цим юним тенісистам грант, підготовку під керівництвом провідних тренерів в Європі і, звичайно ж, поїздки на турніри і мої консультації.

Цей благодійний турнір - моя подяка Україні", - сказала Світоліна.

Відео Еліна Світоліна розповіла про свій благодійний фонд підтримки юних спортсменів

У гостях Сніданку з 1+1 перша ракетка України, шоста ракетка у світі - Еліна Світоліна. Еліна створила свій благодійний фонд для підтримки юних спортсменів. Чому спортсменка вирішила займатися благодійністю, дивіться у нашому інтерв’ю.

Еліна Світоліна розповіла про свій благодійний фонд підтримки юних спортсменів

Залиште свій коментар

Вибір редакції