Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Футбольний клуб "Суми" не продали китайцям, а передали в управління до кінця сезону

Умови команди будуть поліпшені у чотири рази.

Китайська інвестиційна компанія "Smart-Mentors Ltd" поки не купила футбольний клуб "Суми", а взяла в управління до кінця сезону. Про це заявив генеральний директор Сумського НВО Олексій Цимбал.

Далі будуть переговори – або продовжувати інвестувати на паях, або повноцінний продаж. Також ведуться переговори про продаж стадіону "Ювілейний".

Умови футболістів і тренерського штабу буде покращено щонайменше в чотири рази, каже куратор ПФК "Суми" Іван Боршош.

ФК Суми
ПФЛ
Президентом клубу стане Ліу Фулчин, директором – Ільгар Набієв

"У інвесторів є бажання підвищити мотивацію, тож зарплати плануються в кілька разів більшими. Станом на сьогодні китайські партнери поставили нам амбітні завдання на весняну частину сезону – завершити сезон у шістці притому, що зараз ми треті знизу", - сказав Боршош, якого цитує сайт ПФЛ.

До кінця сезону-2016/17 управляє командою новий інвестор, головний тренер і вся їхня команда, а власником до кінця чемпіонату буде НВО. Завод взяв на себе чотири функції: проживання, харчування, транспорт і використання інфраструктури (стадіон, тренувальні поля).

Далі китайський інвестор готовий розглядати питання про повний викуп.

"Smart-Mentors Ltd" базується у Гонконзі, вони ведуть величезний будівельний бізнес, вкладаючи кошти в будівництво житла для китайського ринку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції