Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гассієв: Усика в Росії вважають своїм, як і Ломаченка

Боксер не любить, коли їхній бій порівнюють з політикою.

Російський боксер Мурат Гассієв прокоментував майбутній бій проти українця Олександра Усика, який відбудеться у рамках Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

На думку Гассієва, їхній бій з Усиком не потрібно порівнювати з політикою. Окрім того, росіянин знайшов позитивні й негативні моменти в тому, що зустріч відбудеться в Москві.

"У тому, що бій пройде в Москві, є свої плюси і свої мінуси. До мінусів я зараховую розмови про те, що несправедливо проводити бій в країні одного з учасників фіналу, що Усика мало не отруїти збираються і так далі. Звичайно ж, це повна маячня. По-перше, ми професійні спортсмени і повинні бути готові виступати там, де скажуть організатори.

По-друге, мені по-справжньому не подобається, що деякі намагаються втягнути наш бій в якісь політичні з'ясування і розбирання. Ми спортсмени, ми не політики і не треба нас втягувати в будь-які конфронтації. Ми з'ясуємо, хто з нас найкращий боксер і потім потиснемо один одному руки. До плюсів я зараховую те, що бій зможуть відвідати мої рідні і друзі. І це для мене важливо.

Олександра в Росії прекрасно знають, люблять і вважають своїм, як і Василя Ломаченка, Геннадія Головкіна. А тому розмови про виступ "на території суперника" тут не дуже доречні", - написав Гассієв на своїй сторінці у Instagram.

Нагадаємо. що бій Усик-Гассієв відбудеться в Москві 21 липня.

Зазначимо, поєдинок мав спочатку відбутися 11 травня в Джидді (Саудівська Аравія), але його перенесли через травму Усика. Раніше український боксер категорично заперечував можливість проведення бою в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції