Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ролик Гая Річі до Чемпіонату світу у Росії знімався у Києві на Березняках

Київські локації у ролику представлені як Росія

Знаменитий британський режисер Гай Річі зняв ролик до Чемпіонату світу-2018. Відео знімалося у столиці України Києві, але локації представлені як Росія.

За сюжетом, хлопчик Андрій, який є майбутнім російського футболу, протистоїть чотирьом місцевим гопникам. Події відбуваються у спальному районі, у ролику з'являється напис "Russia" (Росія).

Насправді ролик знімався на Березняках, біля озера Тельбін.

Ролик Гая Річі_2
ТСН.ua

На першому кадрі відео видно два хмарочоси на задньому плані - це багатоповерхові будинки на Русанівських садах.

Відео Гай Річі_1

Ролик Гая Річі_4
ТСН.ua

У ролику є й інші деталі, які вказують на те, що події відбуваються в Україні. Так, на холодильнику вдома у головного героя відео є магнітик з написом українською мовою "З днем закоханих".

Відео Гай Річі_2

Журналіст Громадськеого знайшов на Лівому березі Києва локації, які у відео Гая Річі представлені як Росія. Зазначається, що ролик знімали упродовж 26-27 квітня.

Нагадаємо, наприкінці квітня Гай Річі побував у столиці України. Його фото з персоналом київського ресторану запостив у соцмережах ресторатор Євген Гусовський. Прекрасна ж половина режисера Джекі постила в Інстраграмі вино, Бессарабський ринок та бані Святої Софії. Мета приїзду Гая Річі тоді була загадкою. Але тепер можна припустити, що він приїжджав до Києва, щоб зняти свій ролик до російського Чемпіонату світу.

Раніше німецька авіакомпанія Lufthansa зняла відеоролик до Чемпіонату світу з футболу у Росії у Києві, назвавши причиною численні обмеження для знімання в РФ. 

ВідеоДо Києва завітали культовий режисер Гай Річі та зірка Джаред Лєто

Легендарний американський музикант сьогодні виступатиме з концертом. У Києві Лєто встиг прогулятися вечірнім містом. Він проїхався в автобусі, пройшовся центральними вулицями та зустрів світанок на березі Дніпра.

До Києва завітали культовий режисер Гай Річі та зірка Джаред Лєто

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції