Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гендир "Зорі" Рафаїлов про телепул: Що цікаво, все це робиться під Шахтар-TV. А платити вони не хочуть

Він вчергове згадав "гірників".

Генеральний директор луганської "Зорі" Сергій Рафаїлов прокоментував можливе створення єдиного телевізійного пулу в чемпіонаті України.

За словами Рафаїлова, його відсутність пов'язана з донецьким "Шахтарем" та телеканалами "Футбол" 1/2. Окрім того, він й розкритикував президента української Прем'єр-ліги Томаса Грімма.

Про це все він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Цікаво, президент Прем'єр-ліги піде у відставку? У своїй тронній промові він говорив, що піде у відставку, якщо цей самий пул не буде створений. Або у нас, як завжди, пацан сказав - пацан зробив, а якщо не зробив, то знову сказав.

Що вони задумали? Кажуть, що з наступного сезону УАФ передає всі права на трансляцію УПЛ. Ось я думаю, як можна передати комусь те, що тобі не належить.

Є такий закон "Про захист інтелектуальної власності", правда, в Україні він дещо розмитий, але хороші юристи зможуть в цьому розібратися. А так завтра спілка композиторів вирішить всі забрати, потім союз кінематографістів, і пішло поїхало...

Що цікаво, все це робиться під Шахтар-TV. А платити вони не хочуть. Денисов (директор телеканалів "Футбол" 1/2, прим.) каже, що невигідно показувати футбол. Якщо його послухати, то завтра клубам треба буде доплачувати йому за трансляції матчів. Я вважаю, що невигідно - не потрібно це показувати. І ще ніхто з цих діячів мені не відповів на запитання: чому в Польщі, Угорщині, Швеції та навіть на Кіпрі ці самі права в рази дорожче", - зазначив гендиректор луганчан.

  • Питання єдиного телевізійного пулу має бути вирішено найближчим часом.
  • "Зоря" завершила минулий сезон в УПЛ на п'ятій сходинці, яка дає право зіграти в 2 кваліфікаційному раунді Ліги Європи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції