Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гендиректор "Металіста" розповів про схеми футболістів гри "на контору"

Олександр Бойцан детально виклав махінації юних гравців харків'ян.

Генеральний директор "Металіста" Олександр Бойцан в інтерв'ю "Профутболу" детально розповів про те, як харківські футболісти U-19 і U-21 грають на контору.

Бойцан зазначив, що служба безпеки клубу ретельно вивчила цю ситуацію, а винні будуть покарані.

"З'явилася інформація у нашої служби безпеки, що наші молодіжні команди грають в ігри з результатом, який заздалегідь обумовлений в конторах. У нас є записки від цих людей, наша служба безпеки дуже глибоко цим займається. Ми далеко просунулися і все, що є у нас зараз ми віддамо в комітет з етики і чесної гри, а вже комітетові вирішувати, що робити далі.

На сьогоднішній день ми зібрали близько 11-12 пояснень від футболістів. Це не означає, що вони всі винні. Ми не знаємо ще всіх фактів і всіх людей, які беруть у цьому участь. Я б створив окрему комісію у федерації футболу, в яку б увійшли правоохоронні органи і служби безпеки України.

Один із колишніх футболістів знайомий з футболістом нашої молодіжної команди. Він дзвонить йому і каже, що є пропозиція заробити гроші. Коли він отримує відповідь, що згодні. Вони по скайпу зв'язуються з організатором цієї справи. Цей організатор присутній на матчі. Він в онлайн-режимі дивиться на цю гру через контору, як тільки контора дає результат матчу, один із його спільників одягає помаранчеву манішку і сідає на трибуни. Це бачать футболісти, розуміють, що сигнал, і починається гра", - розповів Бойцан.

Нагадаємо, раніше 11 футболістів "Зорі" вигнали з клубу за гру "на контору".

Відео Олександр Бойцан розповів, за якою схемою молодь Металіста грає на контору

Залиште свій коментар

Вибір редакції