"Гент" з двома українцями поступився "Ромі" в Лізі Європи, Безус отримав картку

"Буйволи" в гостях зазнали поразки від команди Паулу Фонсеки.

Італійська "Рома" здолала бельгійський "Гент" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи - 1:0.

Переможний гол у ворота "буйволів" на 13-й хвилині зустрічі забив орендований у "Барселони" вінгер Карлес Перес.

Зазначимо, що у стартовому складі "Гента" вийшли двоє українців – півзахисник Роман Безус і захисник Ігор Пластун.

Безус отримав жовту картку у першому таймі та був замінений за 15 хвилин до кінця поєдинку, а Пластун дограв до кінця.

Основний форвард "Гента" та збірної України Роман Яремчук пропустив матч через травму. В січні він переніс операцію на ахіллі, а зараз проходить курс реабілітації в Сербії.

• Матч-відповідь у Бельгії команди проведуть наступного тижня, 27 лютого.

Нагадаємо, донецький "Шахтар" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи вдома обіграв португальську "Бенфіку" (2:1).