Главу російського біатлону звинуватили в розтраті грошей організації на його дружину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Главу російського біатлону звинуватили в розтраті грошей організації на його дружину

Associated Press

Драчов пообіцяв звільнити обвинувача.

Виконавчий директор Союзу біатлоністів Росії (СБР) Сергій Голіков звинуватив главу організації Володимира Драчова в розтраті грошей на особисті потреби.

За словами Голікова, дружина Драчова мала особистого водія, який отримував зарплату в СБР. Він наголосив, що протягом півтора років водій отримав від Союзу близько 1,5 мільйона рублів, і він має документи, які підтверджують цей факт.

"Водій був офіційно влаштований, отримував зарплату. Значився кимось іншим. А за фактом возив Москвою дружину Драчова", - заявив функціонер, якого цитує "Спорт-Экспресс".

"Думаю, протягом двох-трьох тижнів після цих заяв мене можуть звільнити з посади виконавчого директора", - зазначив він.

Володимир Драчов / biathlonrus.com

Тим часом Драчов відповів на ці звинувачення тим, що незабаром Голіков втратить роботу в СБР.  І наголосив, що його дружина має свою машину, а водій їй не потрібен.

"Щоб ви розуміли - він алкоголік. Спочатку ми цього не знали. А потім з'ясувалося, що п'є шалено - щодня", - сказав Драчов у коментарі "Спорт-Экспресс".

1 квітня представники російського біатлону написали відкритого листа, в якому закликали Драчова піти у відставку з поста президента через проблеми з фінансуванням СБР та кадрові й адміністративні помилки.

  • Драчов був обраний президентом СБР в травні 2018 року. 
Наступна публікація