Гол англійського новачка та камбек: "Металіст" вибив "Десну" з Кубка України

instagram.com/fcmetalist

Харківський клуб переломив перебіг зустрічі в другому таймі.

"Металіст" вийшов до 1/8 фіналу Кубка України сезону-2021/22. У поєдинку 1/16 фіналу харківський клуб на домашній арені обіграв чернігівську "Десну" - 2:1.

Перший тайм протистояння залишився за гостями. Чернігівська команда відкрила рахунок перед самою перервою. Контратака чернігівців увінчалася пасом Сергія Болбата на Вікентія Волошина, який з гострого кута послав м'яч під поперечину.

Тривалий час підопічним Олександра Рябоконя вдавалося стримувати атаки суперника, але все ж на 73-й хвилині харків'яни досягли свого. 28-річний півзахисник Кадім Гарріс, який лише напередодні підписав контракт з "Металістом", відзначився дебютним голом за новий клуб. Зазначимо, що він перший англієць в історії українського футболу та навіть пограв в АПЛ, де забив один м'яч за "Кардіфф".

Перемогу ж "Металіст" вирвав на 88-й хвилині. Олександр Мізюк ударом з розвороту прошив голкіпера, підібравши м'яч після подачі кутового.

• У ще одному сьогоднішньому поєдинку 1/16 фіналу Кубка України львівський "Рух" на виїзді розгромив "Миколаїв" з рахунком 3:0.
  • Решта матчів 1/16 фіналу Кубка України відбудуться 22-23 вересня.
  • Представники України в єврокубках-2021/22 - "Динамо", "Шахтар", "Зоря", "Колос" та "Ворскла" - вступають у боротьбу з 1/8 фіналу.