Гол Малиновського приніс "Аталанті" перемогу в матчі чемпіонату Італії

Українець забив через вісім хвилин після виходу на заміну.

"Аталанта" українця Руслана Малиновського у матчі 23-го туру Серії А на виїзді обіграла "Фіорентину" з рахунком 2:1.

Господарі поля вийшли вперед на 32-й хвилині зустрічі після точного удару Федеріко К’єзи. "Бергамаски" відновили паритет на початку другого тайму, відзначився Дуван Сапата.

На 64-й хвилині головний тренер "Аталанти" Джан П’єро Гасперіні зробив заміну, яка й вирішила долю протистояння - замість Маріо Пашаліча на полі з’явився Руслан Малиновський.

Українець прекрасно увійшов у гру і вже через вісім хвилин забив переможний гол у ворота "фіалок". Малиновський прийняв передачу від Алехандро Гомеса та бездоганним дальнім ударом відправив м’яч у нижній кут.

Аталанта

Для Руслана гол став четвертим в 25 матчах за італійський клуб в нинішньому сезоні. Також на рахунку Малиновського  дві результативні передачі.

• Після 23 турів "Аталанта" зберігає четверту сходинку в Серії А, в активі команди Гасперіні 42 пункти.
  • "Фіорентина" з 25 балами йде на 14-му місці.

У наступному турі "бергамаски" 15 лютого приймуть "Рому", а "фіалки" на наступний день завітають в гості до "Сампдорії".