Головна інтрига Олімпіади-2020: Магучіх висловилася про майбутнє протистояння з титулованою росіянкою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Головна інтрига Олімпіади-2020: Магучіх висловилася про майбутнє протистояння з титулованою росіянкою

instagram.com/rosya_dp

Наша співвітчизниця жадає реваншу.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка виступає в секторі для стрибків у висоту, висловилася щодо потенційного протистояння з росіянкою Марією Ласіцкене на літніх Олімпійських іграх у Токіо.

МАГУЧІХ ПОМПЕЗНО ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЇ РЕКОРДИ З ШАМПАНСЬКИМ І ТАНЦЯМИ НА СТОЛІ

"Шкодую, що її немає в секторі. Бажання перемогти Марію мене мотивує подвійно. Сподіваюся, на наступних змаганнях Ласіцкене ще виступить.

Я її поважаю за сильні результати, але не боюся. Ми вже не раз виступали поруч у 2019 році. Тоді перемагала Марія, але за останній час, думаю, я стала сильнішою.

Звичайно, вимушене перенесення Олімпіади для мене стало позитивним фактором - я стала більш стабільною, постійно стрибаю два метри. Я - молода спортсменка. Зайвий рік часу зробив мене досвідченішою", - сказала Ярослава в інтерв'ю Sport.ua.

  • Магучіх є срібною призеркою Чемпіонату світу з легкої атлетики 2019 року.
  • Тоді українка побила світовий рекорд серед юніорок на відкритому повітрі і встановила особистий рекорд, взявши висоту 2,04 метра.
  • У 2019-му Магучіх визнали найкращою молодою легкоатлеткою Європи.
  • Ласіцкене - багаторазова чемпіонка світу та Європи. Росіянка - перша і єдина в історії триразова чемпіонка світу в стрибках у висоту.
Наступна публікація