Головний тренер "Сталі" подав у відставку: свою роботу оцінюю незадовільно

Дата публікації
Перегляди
522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Головний тренер "Сталі" подав у відставку: свою роботу оцінюю незадовільно

Фото: pfcstal.com

Егіше Мелікян залишив команду.

Після того, як кам'янська "Сталь" у рамках 10-го туру чемпіонату України, не зуміла перемогти на своєму полі донецький "Олімпік" (1:1) головний тренер команди Єгіше Мелікян несподівано подав у відставку.

Це була вже 8 гра для команди, в якій вона не змогла здолати свого суперника. Більш того, попередні 7 матчів "сталевари" взагалі лише програвали.

"Я той тренер, який не хоче, не любить і не буде виправдовуватися. Це вже восьма гра, яку я не можу виграти з моєю командою. Так, є об'єктивні причини, залишаються деякі питання, однак я подаю у відставку. На ситуацію дивлюся професійним поглядом. Тренер повинен давати результат, а виправдовуватися не повинен. Хочу і вважаю себе професіоналом, тому думаю, що так буде правильно.

Хочу сказати спасибі своїй команді, нашому президенту і всім працівникам клубу за весь час спільної роботи. Ніхто не винен в моєму рішенні, просто я як тренер відповідаю за результат, а його немає. Свою роботу, як би там не казали, оцінюю незадовільно.

Я не йду тому, що у команди труднощі. Потрібно звільнити посаду для такої людини, яка допомогла б моїй рідній команді більше, ніж я. Думаю, наш президент має для цього всі можливості, що він вибере того фахівця, який дасть потрібний результат. Напевно, це все, що я хотів сказати", - заявив Мелікян на післяматчевій прес-конференції.

Зазанчимо, 38-річний фахівець став головним тренером "Сталі" влітку, змінивши на цій посаді Леоніда Кучука. До цього Мелікян очолював молодіжну команду кам'янчан U-21.

Після матчу з "Олімпіком" в активі "Сталі" тепер 7 набраних балів та як і раніше передостаннє 11 місце.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація