"Говерла" і запорізький "Металург" офіційно залишаються у Прем'єр-лізі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Говерла" і запорізький "Металург" офіційно залишаються у Прем'єр-лізі

Запорізький "Металург" зберіг прописку в Прем'єр-лізі / vk.com/fcmetallurgzp

Виконком ФФУ пішов проти спортивних принципів, залишивши у Прем'єр-лізі команди, які вилетіли за підсумками сезону у Першу лігу.

Сьогодні, 18 червня, у Будинку футболу України відбулося засідання Виконкому ФФУ, на якому вирішувалася доля "Говерли" та запорізького "Металурга" у чемпіонаті України.

Футбольні чиновники прийняли рішення по наболілому питанню: чи гратимуть у Прем'єр-лізі команди, які вилетіли з еліти українського футболу за підсумками сезону 2012/13.

Рішення ФФУ - "Говерла" та "Металург" зберегли прописку у Прем'єр-лізі незважаючи на те, що повинні покинути турнір за спортивним принципом.

"Говерла" і запорізький "Металург" - у Прем'єр-лізі на майбутній сезон! З причини складної економічної ситуації багато команд знімаються із змагань. Але ми пішли на те, щоб зберегти 16 клубів у Прем'єр-лізі. Це принципова позиція головного тренера національної збірної України Михайла Івановича Фоменка", - пояснив Коньков.

"Говерла" залишилася завдяки "Кривбасу", а "Металург" зайняв місце другої команди Першої ліги, яка повинна була підвищитися у класі.

Таким чином, Виконком ФФУ пішов проти Регламенту і спортивних принципів, залишивши у Прем'єр-лізі обидві команди, які вилетіли за підсумками сезону у Першу лігу.

Єдиним новачком Прем'єр-ліги у наступному сезоні буде переможець Першої ліги "Севастополь".

Наступна публікація