Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ завершила розслідування проти двох футболістів за участь у договірному матчі

За програш своєї команди вони отримали понад 100 тис гривень.

Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою двох футболістів – професіоналів у прийнятті пропозиції та одержанні хабара за "злиття" матчу команди, яку представляють на футбольних полях України.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Досудовим розслідуванням встановлено, що футболісти одного із футбольних клубів у рамках проведення чемпіонату України U-21 сезону 2015/2016 у серпні 2015 року отримали та прийняли від свого одноклубника пропозицію та своїми умисними діями забезпечили фіксований результат в одному з футбольних матчів, а саме програш своєї команди, за що отримали неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму понад 100 тис грн.

22 серпня за результатами розслідування та наявності достатніх доказів футболістам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та за результатами досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

"Це перше в історії скероване до суду кримінальне провадження стосовно професійних футболістів за організацію ними "необхідного" рахунку в матчі",- повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, у грудні минулого року Петро Порошенко підписав закон проти "договірників" у спорті, але поки що його дію футбол на собі не відчув.

Відео "Недоконане" правосуддя українського футболу: чому УПЛ відмовилася від моніторингу договірних матчів

Залиште свій коментар

Вибір редакції