Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гра без правил: як український футбол "гниє" зсередини через "гру на контору"

Третій випуск програми журналістських розслідувань про темні боки вітчизняного футболу.

Футбол - це свято, це живі емоції. А ще нам кажуть, що футбол - це непередбачувані повороти, невідомий фінал.

ЗАЛАШТУНКИ ГРИ МІЛЬЙОНІВ: ЯК НАРОДЖУЄТЬСЯ ФУТБОЛЬНА ТРАНСЛЯЦІЯ

А якщо усе це неправда, показуха, футбольна матриця? Якщо ваша команда до початку матчу знає, що програє. Що, коли команді вигідно програти? І хто ж тоді виграє?

Програма "Гра без правил" на каналі 2+2 розкриває, як працює ринок підпільних футбольних ставок.

Схема організації таких матчів проста. Гравці навмисно пропускають голи й програють із результатом на який поставлені гроші. Команда-суперник радісно виграє і навіть не здогадується, що допомагає конкурентам вигравати гроші.

Крім "букмекерських контор" існує не менш важливе поняття "біржа ставок" і там теж багато заряджають на футбол. "Біржа ставок" - це вид фондового ринку, де азартні люди грають не проти контори, а один проти одного.

Якщо букмекерська контора бачить підозрілий матч, вона закриває прийом ставок. "Біржа" нічого не закриває, бо грають не проти неї.

Один Інтернет-гравець кидає гроші на перемогу першої команди, інший - на перемогу другої. Таким чином вони укладають угоду, а біржа просто отримує відсоток від чиєїсь перемоги.

Наші команди досягають успіхів у Європі, а тим часом український футбол "гниє" зсередини. Його врятує лише закон про кримінальну відповідальність за "договірні матчі".

Докладніше дивіться у відео третього випуску програми "Гра без правил".

Відео Програма Гра без Правил: як і хто заробляє на українському футболі

Залиште свій коментар

Вибір редакції