Гравці збірної України розповіли про двоякі почуття від перемоги над Білоруссю

1981

Ярмоленко розповів про перемогу над Білоруссю / Фото: Volodymyr Kukhar | Facebook

Свої думки висловили Федецький та Ярмоленко.

Гравці збірної України Артем Федецький та Андрій Ярмоленко прокоментували перемогу над Білоруссю у відборі на Євро-2016.

Українці переграли суперника з рахунком 3:1.

"Перший тайм був просто відмінним. У другому грали по рахунку.

Сьогодні нам потрібно було перемагати, що ми і зробили. Думаю, що потрібно тримати гру, яку ми показали в першому таймі, за зразок на майбутні зустрічі.

Ми більше думали про кінцевий результат, але тепер його потрібно забути. Попереду матч зі словаками", - розповів Федецький.

"Двоякі почуття після цього матчу. Начебто і перемогли, але в другому таймі не показали хорошу гру та пропустили м'яч.

Своєю грою я не дуже задоволений. Командними діями задоволений, ніхто сьогодні не випадав.

Чому пропустили? Це десь на підсвідомому рівні. Коли ведеш в рахунку 3:0, трохи розслабляєшся. Так вийшло і тут", - додав Ярмоленко.