Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Громадяни України не грали за клуб "Карпаталья" на чемпіонаті невизнаних країн

Сім гравців команди - вихідці із Закарпаття, проте вони громадянини Угорщини.

Жоден гравець команди "Карпаталья" (Kárpátalja), що під українсько-угорським прапором взяла участь у так званому чемпіонаті серед невизнаних країн (CONIFA), не має українського громадянства та не грає в українських клубах.

Про це повідомив прес-секретар Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас.

"У цій команді є сім гравців - вихідців із Закарпаття. Кілька з них колись грали у футбольних клубах Закарпатської області, в тому числі у ФК "Говерла". Зараз жоден із них не є гравцем жодного Закарпатського клубу. Усі вони - громадяни Угорщини", - розповів Галас, якого цитує "Громадське радіо".

За його словами, кілька гравців часом відвідують Закарпаття, тому що приїжджають в гості до родичів.

"Тільки-но хтось з них з’явиться в області, з ними одразу буде проведена бесіда співробітниками СБУ", - додав Галас.

На запитання про присутність українського стягу на гербі команди представник держадміністрації зазначив, що це є категорично неприйнятним та саме з цього приводу співробітники Служби безпеки України і проводитимуть бесіду.

Також Галас підтвердив, що виступ команди у чемпіонаті організував чинний депутат Береговської райради від Демократичної партії угорців України Тибор Феєш. Після повернення в Україну з ним також спілкуватимуться правоохоронці.

Тим часом СБУ перевіряє інформацію щодо участі у так званому чемпіонаті світу серед невизнаних держав осіб, зареєстрованих у Закарпатській області.

Раніше Федерація футболу України заявила, що покарає українських футболістів за участь у цьому турнірі.

Нагадаємо, "Карпаталья" перемогла на так званому "Кубку світу" серед невизнаних країн. На "турнір" також пробивалися команди "ДНР" та "ЛНР", але вони не подолали кваліфікацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції