Грудьми після навісу рабоною: в німецькій Бундеслізі забили дивовижний гол (відео)

twitter.com/arminia

Шикарне завершення атаки.

Один з найбільш ефектних голів сезону було забито в матчі 20-го туру німецької Бундесліги між "Айнтрахтом" та "Армінією".

Уже на п'ятій хвилині зустрічі австрійський півзахисник Патрік Віммер відкрив рахунок, а на 27-й хвилині він шедевральним асистом допоміг своїй команді зміцнити перевагу.

Віммер рабоною навісив у центр штрафного майданчика на Алессандро Шопфа, який грудьми відправив м’яч у ближній кут воріт господарів. У підсумку "Армінія" виграла поєдинок з рахунком 2:0.

Віммера визнали головним героєм зустрічі. Цього сезону 20-річний австрієць забив три голи і відзначився чотирма результативними передачами у 18 матчах Бундесліги.

• Завдяки перемозі "Армінія" (21 бал) залишила зону вильоту та піднятися на 14-те місце у турнірній таблиці.
  • "Айнтрахт" із 28 очками перебуває на восьмій сходинці елітного дивізіону Чемпіонату Німеччини.