Гучна сенсація в Лізі чемпіонів: молдавський "Шериф" із тренером-українцем розгромив хорватське "Динамо"

twitter.com/fcshakhterby

Підопічні нашого співвітчизника близькі до виходу у груповий етап турніру.

Молдавський "Шериф", який очолює українець Юрій Вернидуб, розгромив загребське "Динамо" в першому матчі раунду плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів. Поєдинок у Тирасполі завершився перемогою господарів з рахунком 3:0.

Перший м'яч підопічні Вернидуба забили перед самою перервою. Результативний удар на рахунку Адама Траоре. На 54-й хвилині Дімітріос Коловос забив другий м'яч.

Крапку у грі поставив поставив той же Траоре. На 80-й хвилині він оформив дубль і приніс своїй команді сенсаційну розгромну перемогу над фаворитом протистояння.

• Матч-відповідь команди проведуть 25 серпня в Загребі. Початок поєдинку - о 22:00.
  • Переможець протистояння зіграє у груповому раунді Ліги чемпіонів, команда, що програє - у груповому раунді Ліги Європи.
  • Вернидуб очолює "Шериф" від грудня 2020 року. У минулому сезоні він привів команду до перемоги в Чемпіонаті Молдови.