Хабіб веде переговори щодо найбільшого бою в історії UFC: відомий суперник

Дата публікації
Хабіб веде переговори щодо найбільшого бою в історії UFC: відомий суперник

instagram.com

Боєць з Дагестану готовий повернутися в ринг.

Чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов може відновити кар'єру заради бою з легендарним канадцем Жоржем Сен-П'єром.

Як розповів колишній боєць змішаних єдиноборств Кенні Флоріан, переговори щодо цього поєдинку вже ведуться між сторонами.

"На вихідних я почув досить божевільні новини. Я не буду говорити конкретно, від кого я це дізнався, але скажу, що від відомого тренера, який, по судчячи з усього, знає про поєдинок Хабіба Нурмагомедова і легенди UFC, колишнього чемпіона у двох вагових категоріях Жоржа Сен-П'єра.

Я не знаю, чи узгоджений він, але це бій, до якого Сен-П'єр готується. Я не думаю, що він буде готуватися до цього бою і розповідати про нього, якщо він не відбудеться.

Я думаю, що єдиний бій, заради якого повернувся б Хабіб - це як раз легенда такого рівня, хлопець, який робив багато з тих же речей в октагоні, що і він. Цей бій можна було б назвати битвою між двома найбільшими монстрами тейкдаунів у історії UFC", - сказав Флоріан.

  • 24 жовтня 2020 року Нурмагомедов переміг американця Джастіна Гетжі на турнірі UFC 254 в Абу-Дабі, після чого оголосив про завершення спортивної кар'єри.
  • Хабіб провів у змішаних єдиноборствах 29 поєдинків і у всіх здобув перемоги. На його рахунку три успішних захисти чемпіонського пояса UFC.
  • Сен-П'єр завершив кар'єру у 2019 році. На його рахунку 26 перемог і 2 поразки у MMA. Він володів чемпіонськими поясами UFC у напівсередньому і середньому дивізіонах.
Наступна публікація