Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хацкевич: пресі, напевно, видніше, хто з футболістів почне гру в стартовому складі

Керманич киян задоволений грою своєї команди на зборах.

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич підвів підсумок зимових зборів своєї команди.

Загалом, керманич киян залишився задоволений тим обсягом роботи, який виконали його підопічні. Окрім того, Хацкевич розповів про функціональну готовність гравців, а також зазначив, які саме мету ставить "Динамо" у різних турнірах.

"Якщо брати перший збір, то ми і підбирали таких суперників, які будуть краще готові, тому що у них раніше чемпіонати починалися. Ті суперники, які у нас були, показали, що вони краще. Особливо на першому зборі були команди, які краще готові, ніж ми. Так що нам доводилося працювати через "не можу" і протистояти досить сильним, атлетичним командам. Рівнем спарингів я повністю задоволений. Оцінювати по зборах і контрольних матчах в принципі важко. У команді була хороша атмосфера, все пройшло дуже добре.

Пресі, напевно, видніше, хто з футболістів почне гру в стартовому складі. Якщо брати конкретно по кожному футболістові, то Бойко з'явився у нас тільки вчора і відіграв один матч. Поки ми не знаємо його загальний фізичний стан. Що стосується Самбрано, то ... Є група футболістів, які швидко набирають форму. Але Самбрано на сьогоднішній день за медичними тестами, функціональним станом - далекий від оптимальної форми.

Вербіч ... Хлопець з нами провів всі збори, і провів досить добре. Підготовка, яка була у нього в Копенгагені і до цього в клубах чемпіонату своєї країни - в основному працювали в одноразовому режимі. Але він з тих футболістів, яким достатньо тижня - десяти днів, щоб привести себе в хороший стан. На жаль, в Лізі Європи ми не можемо розраховувати на тих же Вербіча та Ротаня, але все одно пріоритет у нас - це чемпіонат і Кубок України. Ліга Європи - тут ми ставимо завдання поетапно проходити кожного суперника", - цитує слова Хацкевича офіційний сайт "Динамо".

Нагадаємо, що свій наступний матч "Динамо" проведе 15-го лютого 2018 року проти грецького АЄКа. Ця гра відбудеться у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Початок зустрічі о 22:05 за київським часом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції