Хет-трик Левандовскі дозволив "Баварії" здолати "Шальке"

Мюнхенський клуб здобув першу перемогу в чемпіонаті.

"Баварія" у матчі 2-го туру німецької Бундесліги впевнено розібралася на виїзді з "Шальке" - 3:0.

Перемогу мюнхенській команді приніс Роберт Левандовскі. Польський нападник оформив хет-трик.

На 20-й хвилині поєдинку Роберт реалізував пенальті, а після перерви відзначився зі штрафного удару. Ще один гол нападник забив на 75-й хвилині після пасу Кінгслі Комана.

Левандовскі
Баварія

Додамо, що на 57-й хвилині за мюнхенський клуб дебютував орендований у "Барселони" Філіппе Коутіньо. Бразильський нападник вийшов на заміну замість Томаса Мюллера.

Таким чином, "Баварія" здобула першу перемогу в нинішньому розіграші чемпіонату Німеччини, адже на старті не зуміла обіграти "Герту". В активі команди Ніко Ковача 4 очки та четверта сходинка Бундесліги.