Хет-трик Мессі дозволив "Барселоні" знищити "Мальорку", аргентинець побив рекорд Роналду

Команда Ернесто Вальверде повернулася на вершину Ла Ліги.

"Барселона" у матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії вдома крупно обіграла "Мальорку" - 5:2.

Героєм поєдинку став капітан "синьо-гранатових" Ліонель Мессі. Шестиразовий володар "Золотого м’яча" забив три голи у ворота суперника, записавши свої ім’я на табло на 17-й, 40-й та 83-й хвилинах зустрічі.

Ліонель Мессі

Цей хет-трик став для аргентинця 35-м в чемпіонаті Іспанії. Мессі побив рекорд колишнього форварда "Реала" Кріштіану Роналду (34 хет-трики), який виступав за мадридський клуб від 2009 до 2018 року.

Ще по голу за команду Ернесто Вальверде забили Антуан Грізманн та Луїс Суарес - француз реалізував вихід один на один на самому початку матчу, а уругваєць наприкінці першого тайму забив неймовірним ударом п’ятою.

Антуан Грізманн

Гості відповіли дублем Анте Будіміра (36’, 64’), що не врятувало "острів'ян" від нищівної поразки.

"Барселона" набрала 34 очки і повернула лідерство в Примері. Каталонці випереджають "Реал" завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів. "Мальорка" з 14 очками йде на 17-й позиції.

У наступному турі "блаугранас" 14 грудня на виїзді зіграє проти "Реала Сосьєдад". "Мальорка" 15 грудня зустрінеться з "Сельтою".