"Хочу побажати йому успіхів": Маркевич назвав ім'я наступного тренера збірної України

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Хочу побажати йому успіхів": Маркевич назвав ім'я наступного тренера збірної України

Голова комітету збірних України УАФ заявив, що "синьо-жовтих" очолить Сергій Ребров.

Голова комітету збірних України УАФ Мирон Маркевич розповів, що після відходу Андрія Шевченка новим головним тренером збірної України стане Сергій Ребров.

"Користуючись нагодою, хочу побажати Сергію Реброву, якого 9 серпня призначать новим головним тренером національної збірної України, успіхів. Він на мою підтримку завжди може розраховувати", - сказав Маркевич у коментарі meta-ratings.com.ua.

Також 70-річний фахівець повідомив, що йде зі своєї посади в УАФ, оскільки хоче знову працювати тренером.

"Я вважаю, що вірою і правдою служив українському футболу п'ять років, займаючи цю посаду в УАФ. За цей час національна збірна України завоювала право виступати у фінальній частині Чемпіонату Європи, де фінішувала у вісімці кращих, молодіжна збірна стала чемпіоном світу, успіхів досягали і збірні інших вікових груп. Також важливо, що в рядах збірних прогресували молоді футболісти, в яких зацікавлені навіть імениті зарубіжні клуби. Я вдячний всім, хто всі ці роки підтримував мене.

Однак після закінчення Чемпіонату Європи мене все частіше переслідувала думка, що я ще не сказав свого останнього слова, як тренер. Тому і вирішив, що з роботою функціонера час закінчувати", - заявив Маркевич.

Раніше про причину відходу Шевченка та нового тренера для збірної України розповів очільник УАФ Андрій Павелко.

  • Шевченко очолював "синьо-жовтих" від літа 2016 року. Його контракт діяв до кінця 2022-го.
  • Під керівництвом Шевченка національна команда провела 52 матчі, в яких здобула 25 перемог, 13 разів зіграла внічию і зазнала 14 поразок.
  • На Євро-2020 збірна України дійшла до чвертьфіналу. Це найкраще досягнення країни за всю історію.
Наступна публікація