"Хочу пожити без шаблі": Харлан бере паузу в спортивній кар'єрі після провалу на Олімпіаді-2020

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Хочу пожити без шаблі": Харлан бере паузу в спортивній кар'єрі після провалу на Олімпіаді-2020

Associated Press

Ольга у соцмережах емоційно прокоментувала свою поразку в стартовому раунді Ігор у Токіо.

Українська шаблістка Ольга Харлан, яка сенсаційно не змогла подолати стартовий раунд Олімпійських ігор-2020 у Токіо, оголосила, що призупиняє спортивну кар'єру.

30-річна шестиразова чемпіонка світу написала відвертий пост на своїй сторінці в Instagram, прокоментувавши невдалий виступ на Олімпіаді.

"Чи розчарувала саму себе? Так. Чи відчуваю я себе слабкою? Так. Чи винен в цьому хтось крім мене? Ні. Ми самі господарі своєї долі і життя. Сьогодні я не змогла впоратися саме з емоціями. Іноді емоції керують нами. Сьогодні так було і зі мною.

"Чи зможу я заробити медаль?", "А мені ж так вона потрібна" "Олю, ти повинна привезти золоту медаль", "Олю, ти найсильніша і виграєш "золото" в Токіо", - чула я і не один десяток разів. Раніше все пропускала повз вуха, зараз все по-іншому.

Півтора року без змагальної практики - мабуть, вплинуло на мене. Для того щоб відчувати себе впевненою, мені потрібно вигравати, відчувати змагання, адреналін. Цього мені дуже сильно не вистачає. Те, що було сьогодні, важко назвати фехтуванням. Таке буває. Дуже шкода, що сьогодні саме цей день.

Зараз я дуже хочу відпочити морально. Хочу пожити життя без шаблі. Хочу прокидатися і не думати, скільки днів залишилося до Олімпіади. Втомилася. Я ніколи не була так відверта у соціальних мережах. Просто розумію, що буде багато питань. Так що, може, моїм маленьким одкровенням їх буде менше", - йдеться в публікації спортсменки у соцмережах.

Також Харлан подякувала всім тренерам, які з нею працювали, Федерації фехтування за підготовку до Олімпіади та всім, хто підтримував і продовжує в неї вірити.

Дивіться також: Календар Олімпіади-2020: коли змагаються українці

  • Олімпійські ігри-2020 в Токіо триватимуть до 8 серпня.
  • Честь України в Токіо захищають 157 олімпійців у 25 видах спорту (30 дисциплінах).
  • Перед стартом третього дня Олімпіади в Токіо в активі України дві "бронзи", які завоювали дзюдоїстка Дар'я Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлін.

Стежте за розкладом і результатами українців на Олімпіаді-2020 за 26 липня в нашій онлайн-трансляції.

Наступна публікація