Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто з футболістів найбільш уразливий до коронавірусу: вчені назвали результати досліджень

Хто з футболістів найбільш уразливий до коронавірусу: вчені назвали результати досліджень

Спеціалісти у Данії проаналізували 14 матчів, в яких імітували гру із носієм коронавірусу.

Дослідження, проведене університетом Орхуса в Данії, говорить про те, що найбільш чутливими до коронавірусу під час футбольного матчу є центральні нападники.

Спеціалісти вивчили 14 ігор данської Суперліги, в яких імітували присутність на полі гравця, зараженого коронавірусом. Вони проаналізували, коли і як довго гравці перебувають в межах 1,5 метра від інфікованого (дистанція, в якій ризик зараження вважається науково значущим), пише Corriere della Sera.

Дослідження простору-часу показує, що під час гри гравці залишаються на відстані зараження від 0 до 657 секунд, що трохи менше 11 хвилин. Середнє значення становить 1 хвилину і 28 секунд на гравця.

Але з аналізу 15 750 результатів виявляються величезні відмінності від амплуа: професор Томас Андерсен пояснив, що в середньому центральний нападник піддається впливу протягом 2 хвилин в порівнянні з 1,5 хвилини у середньому.

Ще один цікавий момент випливає з данського дослідження: аматори та молоді гравці  мають нижчий ризик зараження.  Причина у тому, що вони не так швидко рухаються, як професіонали, та перебувають у менш тісному контакті.

Нагадаємо, через коронавірус дочасно завершено чемпіонати у НідерландахФранції, Бельгії та Шотландії.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції