"І це ще я не граю": Ракицький порівняв силу збірних України та Росії

"І це ще я не граю": Ракицький порівняв силу збірних України та Росії

Колишній футболіст "синьо-жовтих" засмучений, що довелося завершити кар'єру в збірній.

Колишній захисник "Шахтаря" та збірної України Ярослав Ракицький, який нині виступає за пітерський "Зеніт", порівняв команду Андрія Шевченка та збірну Росії.

За його словами, українська збірна є сильнішою. Також він пожартував, що перевагу "синьо-жовтих" була б ще більшою, якби він отримував виклик до збірної.

"Ваша преса критикує всіх: і збірну, і клуби. Ніколи не бачив, щоб хтось сказав хороше. Навіть на Чемпіонаті світу шукали підступ. Нехай краще мовчать. Диванні експерти, блогери - страшні люди. Я їх не розумію. Не розумію, навіщо порівнювати збірні Росії та України. Різний стиль і футболісти. Наразі Україна виявилася сильнішою. Так це ще я не граю за збірну", - цитує Ракицького "Чемпионат".

Також захисник заявив, що хотів би повернутися до збірної України.

"Я завжди чекав на виклик. Але Шевченко з Павелком все вирішили. Звичайно, я хочу грати. І грав би. Так, може, я там гімн не співав, але на це є об'єктивні причини. І це точно не значить, що я не патріот своєї країни. Я люблю Україну. І коли грав у збірній, віддавав всі сили за цю футболку. А окремі особистості придумали про мене всяку нісенітницю. Але мені байдуже, що вони думають.

У глибині душі боляче. Щоразу, дивлячись на пацанів, дуже хочу до них на поле. Я взагалі не люблю дивитися по телевізору, люблю грати. Але це життя. Вже не змінити того, що сталося. Я кар'єру в збірній закінчив. Давайте потихеньку цю тему закривати. Я розумію, що сталося. Все йшло від керівників федерації. Вони наговорили всім, зокрема і Шевченку. Мене не включили декілька разів до списку. І я подумав, навіщо мені чекати виклику далі? Краще піду сам" , - розповів Ракицький.

  • Ракицький перейшов до "Зеніта" з "Шахтаря" 28 січня 2019 року.
  • Після того футболіста жодного разу не викликали до збірної України, а його профіль був видалений на сайті УАФ.
  • Пізніше сам Ракицький оголосив, що завершує кар'єру у збірній.
Наступна публікація