Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ідейє: не міг навіть мріяти про такий дебют в "Динамо"

Новачок "Динамо" нігерієць Браун Ідейє задоволений своїм дебютом у чемпіонаті України.

Новачок київського "Динамо" нігерійський форвард Браун Ідейє поділився своїми враженнями про дебют у чемпіонаті України. Нагадаємо, Ідейє оформив дубль у матчі проти "Олександрії".

- Я по-справжньому щасливий, не міг навіть мріяти про такий дебют в команді. Була дуже важка гра, і хотілося б привітати всіх партнерів і наших уболівальників з перемогою.

- Судячи з усього, спека не доставила тобі особливих проблем на полі ...
- Не можна сказати, що висока температура повітря звична для мене. При такій спеці мені доводилося грати дуже давно, ще в Нігерії. Останнім часом я виступав в Європі, і трохи відвик від спеки. Втім, особливих проблем я не відчував, оскільки перебуваю в хорошій формі і готовий грати.

- Браун, ти вийшов на поле після перерви. Наскільки впливає на твою гру, виходиш ти зі стартових хвилин або з лави запасних?
- В принципі, мені не має різниці. Головне - грати, для чого я і перейшов в "Динамо". Я ставлю перед собою максимальні цілі, і хочу допомагати команді перемагати в кожному матчі.

- Ти казав, що комфортніше почуваєшся, коли команда грає з двома нападниками. В матчі з "Олександрією" на лінії атаки тобі довелося діяти самостійно ...
- Дійсно, було трохи незвично для мене, оскільки впродовж тривалого часу я грав з використанням схеми гри в два нападника. Але, думаю, з часом мені вдасться пристосуватися і все буде о'кей (посміхається).

Читайте також:

Сьомін - про першу перемогу "Динамо" в чемпіонаті України

Футболісти "Динамо" - про першу перемогу в чемпіонаті

Ідейє блискуче дебютував за "Динамо" (відео)

Залиште свій коментар

Вибір редакції