"Інтер" скористався осічкою "Ювентуса" та очолив турнірну таблицю Серії А

Дуже непроста, але така важлива перемога.

Міланський "Інтер" у рамках 14-го туру Чемпіонату Італії здобув мінімальну перемогу над СПАЛ із рахунком 2:1.

Підопічні Антоніо Конте вийшли вперед на 16-й хвилині - Лаутаро Мартінес протягнув м'яч декілька метрів та завдав точного удару з лінії штрафного в дальній кут воріт.

На перерву "нерадзуррі" пішли з перевагою вже в два голи. Все той ж Мартінес на 41 хвилині головою вдало замкнув подачу з флангу від Антоніо Кандреви.

Єдине, на що вистачило гостей, так це на гол від Маттіа Валоті, який було забито на 50 хвилині.

Зазначимо, що міланці мали відчутну ігрову перевагу над опонентом, але втілити її в більшу кількість м'ячів їм не вдалося. Попри це, "Інтер" все ж здобув перемогу та завоював чергові три бали.

• Команда Конте тепер має 37 очок та є лідером турнірної таблиці, адже головний конкурент "Ювентус" свої пункти в цьому турі втратив.
  • СПАЛ, своєю чергою, залишився з дев'ятьма балами на 19 позиції.

Раніше повідомлялося, що "Інтер" є одним з чотирьох претендентів на форварда донецького "Шахтаря" - Жуніора Мораєса.