"Інтер" та "Лаціо" з розгромними перемогами вийшли до чвертьфіналу Кубка Італії

На двох вони забили вісім голів.

Міланський "Інтер" та римський "Лаціо" впевнено пробилися до чвертьфіналу Кубка Італії.

Підопічні Антоніо Конте на своєму полі не залишили жодних шансів "Кальярі" - 4:1.

Зазначимо, що "нерадзуррі" відкрили рахунок вже на першій хвилині зустрічі, його автором став Ромелу Лукаку. На 22 хвилині господарі подвоїли перевагу завдяки м'ячу від Борхи Валеро.

Борха Валеро
Футболісти Інтера

На самому початку другої половини дуелі "Інтер" довів справу до непристойного, і знову засмутив голкіпера гостей Лукаку.

На 73 хвилині "Кальярі" спробував повернути інтригу в протистояння завдяки голу від Крісчена Оліви. Утім, останнє слово в цій грі все ж було за футболістами "Інтера" - Андреа Ранокк'я за дев'ять хвилин до кінця матчу поставив крапку після передачі від Крістіана Бірагі.

Інтер - Кальярі, Кубок Італії
Андреа Ранокк'я

Що стосується "Лаціо", то вони забили чотири "сухих" голи у ворота "Кремонезе".

За команду Сімоне Інзагі забитими голами відзначилися: Патрік Габаррон (10 хвилина), Марко Пароло (26), Чіро Імоббіле (58, з пенальті) та Баштуш (89).

Лаціо - Кремонезе
Футболісти Лаціо
  • Раніше до 1/4 фіналу Кубка Італії пробився й "Наполі". Також там вже точно зіграють "Торіно" та "Дженоа".