"Інтер" здійснив фантастичний камбек у суперпринциповому міланському дербі

Команда Антоніо Конте "горіла" 0:2 після першої половини зустрічі, але зробила неможливе.

Неймовірне видовище подарував уболівальникам центральний матч 23-го туру чемпіонату Італії, в якому зустрілися на полі "Інтер" і "Мілан".

Битва на "Сан-Сіро" закінчилася перемогою команди Антоніо Конте з рахунком 4:2.

Команди провели діаметрально протилежні тайми. Перша половина зустрічі пройшла за домінування "Мілана". Підопічні Стефано Піолі більше володіли м’ячем та раз по раз загрожували воротам Даніеле Паделлі.

Старання "червоно-чорних" увінчалися успіхом наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині Анте Ребіч після скидки головою від Златана Ібрагімовича з близької відстані переправив м’яч у ворота суперника.

Інтер - Мілан

А вже в компенсований до першого тайму час зірковий шведський нападник додав до свого асисту ще й гол. Після подачі з кутового м’яч прилетів на дальню стійку до Ібрагімовича і 38-річний нападник кивком голови прошив голкіпера "нерадзуррі". Тож на перерву "Мілан" пішов з перевагою у два м’ячі.

Не відомо, що говорив у роздягальні своїм підопічним Антоніо Конте, але на поле футболісти "Інтера" повернулися зовсім іншою командою. Вони помітно додали у швидкостях, що швидко принесло плоди.

Упродовж двох хвилин "нерадзуррі" зуміли відновити паритет у зустрічі. На 51-й хвилині Марзело Брозович розкішним дальнім ударом не залишив шансів Доннаруммі, а вже в наступній атаці Алексіс Санчес уникнув офсайду під час передачі з глибини і відпасував під удар Матіасу Весіно - уругваєць розстріляв порожні ворота.

На цьому "Інтер" не зупинився і продовжив насідати на ворота заклятого "ворога". У відповідь "Мілан" намагався заспокоїти гру, але "чорно-синіх" було вже нереально зупинити.

За 20 хвилин до кінці зустрічі Стефан Де Врей виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і відправив м’яч у ворота.

У компенсований час "Мілан" мав гарний шанс врятувати нічию, але Ібрагімович влучив у стійку. Натомість, "Інтер" скористався становищем і зловив суперника на контратаці, яку точним ударом головою завершив Ромелу Лукаку - 4:2.

• Перемога дозволила "Інтеру" поврнути собі лідерство в чемпіонаті Італії. "Чорно-сині", як і "Ювентус", мають у своєму активі 54 бали, але випереджають "Стару синьйору" за додатковими показниками. На п'яти наступає "Лаціо" (53 очки).
  • "Мілан" з 32 пунктами відкотився на 10-ту сходинку турнірної таблиці.