Історія переписана. Як збірна України U-20 перемогу здобувала

За весь час збірна України лише тричі грала на чемпіонаті світу і тричі зупинялась на стадії 1/8 фіналу.

15 червня Україна отримала фантастичну звістку - українська молодіжна збірна стала чемпіоном світу з футболу. Наші футболісти віком до 20 років не просто дійшли до фіналу юніорського чемпіонату світу, а й блискуче там перемогли. Під керівництвом Олександра Петракова з рахунком 3:1 вони розгромили команду з Південної Кореї, йдеться у ТСН.Тиждень.

Фінал світової першості був важкий, драматичний, валідольний та емоційний. Збірна України залишилася непереможною на цьому турнірі і везе до Києва омріяний трофей.

"Мені досі здається, що це сон. Не можу повірити", - каже вболівальник.

"До сих пір складно уявити це. Матч закінчився і ми просто побігли. Не знаю куди. Це було просто неймовірно", - ділиться інший глядач.

"Ми змогли показати, якщо вірити, якщо намагатися, то можна зробити навіть найнеймовірніше!" – радіють українці.

ВідеоУкраїна вперше виграла молодіжний чемпіонат світу з футболу

Збірна України U-20 виграла історичний для себе Чемпіонат світу. У фіналі ЧС-2019 серед гравців до 20 років "синьо-жовті" перемогли команду Південної Кореї з рахунком 3:1.

Україна вперше виграла молодіжний чемпіонат світу з футболу

Стадіон польського міста Лодзь вміщує трохи більше 18 тисяч вболівальників. Це найбільше обурило українських фанів, які приїхали підтримати команду зі всієї України. Квитки розкуплені через офіційний сайт ще до початку турніру. FIFA додаткових квитків не дає. Фанзони, яка зазвичай буває на більшості турнірів, немає. Проте є шалена підтримка трибун.

Українська команда єдина на нинішній першості не програла жодного матчу. Впевнено вийшовши з групи, підопічні Олександра Петракова вибили Панаму, здолали Колумбію та сенсаційно переграли італійців. За всю історію збірна України лише тричі грала на чемпіонаті світу і тричі зупинялась на стадії 1/8 фіналу. Проте тепер історія переписана.

Сікан, Попов, Булеца – ці прізвища тепер знають не лише в Україні. А їхні власники подорожчали на трансферному ринку у кілька разів.

Вдячні українці сьогодні приїхали до аеропорту "Бориспіль", аби зустріти спортивних героїв та привітати з перемогою. Молодіжну збірну зустріли криками "Україна" та "молодці". Далі переможців повезли до Будинку футболу, де заплановані урочистості та вручення. Ну а потім на хлопців чекає відпустка.

Збірну України U-20 зустрічають у Будинку Футболу після першої в історії перемоги на Чемпіонаті світу.

Опубліковано ТСН Live Неділя, 16 червня 2019 р.