Італійка Вірер другий рік поспіль завоювала Кубок світу з біатлону

Поточний біатлонний сезон завершився достроково.

Італійська біатлоністка Доротея Вірер виграла Великий кришталевий глобус Кубка світу-2019/20.

На заключному змаганні сезону, гонці переслідування в Контіолахті, вона посіла 11-те місце. Її головна переслідувач в загальному заліку Кубка світу норвежка Тіріл Екгофф стала 10-ю. За підсумками сезону на рахунку Вірер 793 очка, у Екгофф - 786.

Перемогу в гонці здобула француженка Жюлія Сімон. Другою стала швейцарка Селіна Гаспарін, третьою - італійка Ліза Віттоцці.

Гонка стала останньою в кар'єрі для відомої фінки Кайси Мякяряйнен, вона прийшла до фінішу четвертою. Серед українок найкращий результата показала Анастасія Меркушина - 24-те місце.

Заначимо, що у чоловіків сьогодні переможно з біатлоном попрощався легендарний Мартен Фуркад.

КУБОК СВІТУ З БІАТЛОНУ

8 етап. Контіолахті / Фінляндія

Гонка переслідування / жінки

1. Жюлія Симон (Франція) - 30.43,5 (2)

2. Селіна Гаспарен (Швейцарія) - 17,3 (4)

3. Ліза Віттоцці (Італія) - 20,9 (4)

4. Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) - 28,2 (4)

...

24. Анастасія Меркушина (Україна) - 1.53,5 (3)

30. Валентина Семеренко (Україна) - 2.16,4 (4)

35. Віта Семеренко (Україна) - 2.45,8 (4)

Нагадаємо, етап у Контіолахті (Фінляндія) став заключним у поточному біатлонному сезоні, оскільки дев'ятий етап Кубка світу з біатлону, який мав відбутися в норвезькому Голменколлені, скасовано через пандемію коронавірусу. Змішані естафети в Контіолахті, які були заплановані на неділю, також скасовані.