Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із олімпійцями провели жорстку розмову про необхідність уникати російських ЗМІ

Міністр спорту України Ігор Жданов прокоментував скандальний матеріал російського каналу, де українські олімпійці захистили дискваліфікованих спортсменів із Росії.

Той факт, що українські олімпійці спілкувалися із пресою країни-агресора викликав обурення журналістів та громадян. Вони запитувалися, чому зі спортсменами не провели бесіди.

"З командою проведена жорстка розмова та інструктаж про необхідність уникати спілкування з російськими ЗМІ. І була не одна така розмова та попередження. Це перше.

Друге - не варто вішати ярлик на всю команду, через те, що російським пропагандистам вдалося приспати пильність та спровокувати окремих спортсменів, які не усвідомлювали політичних наслідків своїх слів.

Маємо розуміти - в команду ми набираємо не політологів і журналістів, а спортсменів, які 90% часу займаються тренуваннями в напівзакритому режимі і не дуже стежать за політикою та інформаційним полем.

Без вдалого монтажу та перекручування з боку росТБ також не обійшлося. Ситуація неприємна. Всі в команді шкодують, що так сталося. Але ми робимо все, щоб більше такого не повторилося", - повідомив Жданов у своєму Facebook.

Олімпіада-2016 в Ріо відкривається 5 серпня. за київським часом це буде 2-га година ночі 6-го серпня.

коментар Жданова

Залиште свій коментар

Вибір редакції