Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із Повєткіна зняли довічний бан, але оштрафували на "кругленьку" суму

"Російський витязь" вирішив питання з дискваліфікацією.

З  російського боксера Олександра Повєткіна Всесвітня боксерська рада (WBC) зняла пожиттєву дискваліфікацію.

Про це повідомив голова промоутерської компанії "Мир бокса" Андрій Рябінський.

"Я обіцяв, що ми доб'ємося справедливості щодо Сані Повєткіна. Так ось: кілька місяців тому ми домоглися виправдання у всіх організаціях крім WBC, і ось тепер і WBC надіслав нам сьогодні лист про те, що з Повєткіна знімається довічна дискваліфікація, починаючи з 6 грудня він може офіційно проводити бої за WBC, а з січня буде повернений в офіційний рейтинг.

Щодо мельдонію фактично він визнаний невинним, щодо остаріну визнано, що остарін не приймався навмисно (потрапив до організму з харчовою добавкою). Це перший випадок в історії боксу, коли боксер вибирається з таких проблем. В Америці чи Європі це означало б однозначний кінець кар'єри. А ми ось своїх не кидаємо", - повідомив Рябінський на своїй сторінці в соцмережі.

 

Я обещал, что мы добьёмся справедливости в отношении Сани Поветкина. Так вот: несколько месяцев назад мы добились оправдания во всех организациях кроме WBC, и вот теперь и WBC прислала нам сегодня письмо о том, что с Поветкина снимается пожизненная дисквалификация, начиная с 6 декабря он может официально проводить бои по WBC , а с января будет возвращён в официальный рейтинг!!! По мельдонию фактически он признан невиновным, по остарину признано, что остарин не принимался намерено (попал в организм с пищевой добавкой) Это первый случай в истории бокса, когда боксер выбирается из ТАКИХ проблем)) В Америке или Европе это означало бы однозначный конец карьеры. А мы вот своих не бросаем)

Публикация от ryabinskiy (@ryabinskiy)

При цьому, старший партнер компанії "Forward Legal" Олексій Карпенко, який представляє інтереси боксера, заявив, що російський суперважкоатлет заплатить 250 тисяч доларів штрафу WBC.

Зазначимо, що Повєткін здав позитивний допінг-тест напередодні поєдинку з Бермейном Стіверном, через що бій в грудні 2016 року не відбувся. А в квітні він оскаржив відсторонення і штраф WBC, який був накладений у зв'язку з повторним допінговим порушенням.

Нагадаємо, 1 липня в Москві росіянин за очками переміг українця Андрія Руденка в 12-раундовому бою за інтернаціональний титул WBO і континентальний титул WBA.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції